Hakkımızda

HAKKIMIZDA


HSY PEYZAJ VE SULAMA SİSTEMLERİ HAKKINDA

HSY Peyzaj ve Sulama Sistemleri olarak, 2003 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve deneyimle yola çıkarak doğanın eşsiz güzelliklerini dört mevsim bahçenizde yaşatmak için peyzaj mimarlığının temel tasarım ilkeleri ışığında proje

– Danışmanlık
– Uygulama
– Otomatik sulama
– Periyodik bakım

ve malzeme temini hizmetlerini bir bütünü olarak değerlendirerek hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızda öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun tasarım ve uygulama çözümlerini farklı alternatifleriyle birlikte sunmaktayız.

Amacımız müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek, kaliteli ve mükemmel hizmeti sunmaktır.

HSY Peyzaj ve Sulama Sistemleri, proje ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra bitkisel peyzaj uygulamaları, sert peyzaj uygulamaları, otomatik sulama sistemleri, drenaj sistemleri aydınlatma sistemleri, bitki - toprak - çim temini, ahşap uygulamaları, süs havuzu, şelale, yapay/doğal gölet uygulamaları, çocuk oyun alanları gibi uygulamaları, deneyimli peyzaj mimarları ve teknik uygulama kadrosuyla gerçekleştiriyor, uygulama sonrası periyodik bakım programlarımızla da peyzaj alanlarının uzun yıllar bakımlı olarak korunmasını ve yaşamasını sağlıyoruz.

Firmamız tecrübesi ve deneyimli personeli ile peyzaj projeden peyzaj uygulamaya, peyzaj bakım ve peyzaj danışmanlıktan sektör kapsamında yer alan bütün malzemelerin teminine kadar her aşamada hizmet vermektedir.

Tecrübelerini ve yeni gelişmeleri, peyzaj proje ve peyzaj uygulamalarına yansıtarak mekana özgü çözümler üretir ve yaşanır bahçeler tasarlar.

Şirketimiz tüm Şanlıurfa şehrine peyzaj proje, peyzaj uygulama, peyzaj bakım ve peyzaj malzeme konularında tecrübeli ekibi ile hizmet vermektedir.

Şirketimizin internet sitesinden peyzaj malzemeleri konusunda online sipariş verilip istediğiniz ürünler 3 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılacaktır.

İletişim Bilgileri